• Кабмин создал Государственную регуляторную службу

    ГРС возглавляет председатель, который назначается на должность и освобождается от должности Кабмином по представлению Премьер-министра.Кабинет министров Украины снова создал Государственную регуляторную службу, реорганизовав Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства. Об этом говорится в постановлении Кабмина №724 от 24 декабря, передает УНН."Образовать Государственную регуляторную службу Украины, реорганизовав путем преобразования Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства", - говорится в документе. Также правительство утвердило положение о Государственной регуляторной службе и признало утратившим силу постановление об утверждении положения о Государственной регуляторной службе Украины от 20 августа 2014 года.

    Опубликовано 08.01.2015 10:15 Подробнее ...

ЮНІСЕФ: Школи на сході України знову стають мішенню

Об этом сообщает bukpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Лише за перші чотири місяці цього року на сході України були обстріляні 12 шкіл, в той час як рік тому за цей же період постраждали 3 шкільних будівлі. У ЮНІСЕФ побоюються повторення 2017 року, коли було скоєно понад 40 обстрілів освітніх закладів. Там закликають негайно припинити бойові дії і захистити дітей. Про це повідомляє Служба новин ООН.

Виконавчий директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Генрієтта Фор з тривогою нагадала, що війна на сході України обертається глибокими психологічними і фізичними травмами у дітей.

"Повсякденне шкільне життя постійно переривається через обстріли. Дітям доводиться ховатися в шкільних підвалах і в бомбосховищах. Велика кількість дітей настільки налякані, що просто не в змозі вчитися", – сказала Фор.

За даними ЮНІСЕФ, починаючи з 2014 року в результаті бойових дій в тій чи іншій мірі постраждали 750 освітніх установ, розташованих по обидва боки лінії зіткнення.

"Пошкоджені класні кімнати з вікнами, заваленими мішками з піском в якості захисту від куль, — не місце для навчання", – заявила глава ЮНІСЕФ.

Близькість до військових об’єктів, баз, складів і пропускних пунктів теж є серйозною небезпекою для дітей. Крім того, вони можуть в будь-яку хвилину вибухнути на мінах або нерозірваних снарядах. Дитячий фонд ООН разом з партнерами робить все можливе, щоб захистити українських дітей від мін: сотні тисяч школярів, їхні батьки та вчителі отримують інформацію про те, як уберегтися від мінної небезпеки. Тим, хто пережив глибокі травми, надають психологічну підтримку. ЮНІСЕФ також допомагає відремонтувати пошкоджені будівлі шкіл і дитячих садків, замінити меблі та спортивне обладнання, а також надають навчальні матеріали.

Керівництво Дитячого фонду закликає сторони негайно зупинити бойові дії на сході України і забезпечити захист дітей.

Також повідомляється, що наступного тижня в Іспанії відбудеться третя міжнародна конференція, присвячена безпеці шкіл. Країни поділяться досвідом, як вони реалізують прийняту раніше декларацію про захист учнів, викладачів і освітніх установ, які стають мішенню в ході конфліктів. У ЮНІСЕФ закликають всі країни, включаючи Україну, підтримати цей документ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1558446573-yunisef-shkoli-na-shodi-ukrayini-znovu-stayut-mishennyu.html”

Вход

Меню пользователя

 

Казалось бы, что общего имеет Политика и Культура, две диаметрально противоположные стороны нашей жизни? Нам удалось доказать — они невозможны друг без друга. Сайт Пик Инфо — тому яркое подтверждение. Нам удается грамотно и трезво сочитать новости как политики, так и культуры. И делать это так, чтоб было интересно всем и каждому.
Конечно, среди деятелей культуры много тех, кто решился уйти в политику. Среди политиков, правда, гораздо меньше людей, кто уходит в культуру. Но это временное явление, явление пока еще слабого государства. Но по сути, политика — такой же шоу-бизнес, как и массовая культура. Потому сайт Пик Инфо — это новости политического шоу-бизнеса. Без купюр, только о самом важном и самом замечательном.