• Кабмин создал Государственную регуляторную службу

    ГРС возглавляет председатель, который назначается на должность и освобождается от должности Кабмином по представлению Премьер-министра.Кабинет министров Украины снова создал Государственную регуляторную службу, реорганизовав Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства. Об этом говорится в постановлении Кабмина №724 от 24 декабря, передает УНН."Образовать Государственную регуляторную службу Украины, реорганизовав путем преобразования Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства", - говорится в документе. Также правительство утвердило положение о Государственной регуляторной службе и признало утратившим силу постановление об утверждении положения о Государственной регуляторной службе Украины от 20 августа 2014 года.

    Опубликовано 08.01.2015 10:15 Подробнее ...

У Полтаві встановили черговий рекорд України: наймасовіший естафетний заплив дистанцією 55 кілометрів (ФОТО)


18 травня з 06:30 в дитячо-юнацькій спортивній школі №3 з плавання розпочався естафетний заплив. До 55-річчя закладу тут встановили черговий рекорд – заплив дистацією 55 кілометрів не зупиняючись. Організатори – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Об этом сообщает vkulake.in.ua со ссылкой на СМИ.

Учасників змагань привітав керівник обласного відділення Національного олімпійського комітету Олександр Удовіченко:

– Я тут, у першу чергу, не як політик, а як представник олімпійського руху Полтавщини. Починаючи з 2006 року, ми активно підтримуємо федерації та школи, де займаються олімпійськими видами спорту, в тому числі й плаванням. Наш обов’язок – забезпечити належні умови для занять, щоб полтавські хлопці й дівчата виростали здоровими, щоб вони гідно продовжували справу попередніх поколінь, приносили Полтаві славу, творили її майбутнє. Бажаю вам успішних виступів і радості від здобутих у чесній боротьбі перемог!

Серед учасників наймасовішого естафетного запливу – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №3. Ті, хто займається плаванням у закладі зараз й ті, хто вже давно зі школи випустився і прославляє зараз наше місто, нашу країну на увесь світ:

– Ця спортивна школа – рідна для мене. Тут найкращі тренери, які навчають, підтримують, мотивують. Саме тут я постійно тренуюсь, готуюсь до своїх основних стартів. З гордістю зауважу, що я є вихованцем дитячо-юнацької спортивної школи №3, – зауважив майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Любомир Лемешко.

На 50-річчя тут також встановлювали рекорд – 50 кілометрів. Тепер, через кілька років, йдуть до нових вершин, – розповів директор закладу Віктор Міц:

– Ми хочемо популяризувати плавання серед нашої молоді, серед наших дітей. Сьогодні кожен учасник естафетного запливу зробив свій маленький влад у загальний рекорд і цим може пишатись. Це ще одна перемога у спортивному житті міста.

Привітати колектив спортивної школи та усіх учасників завітали представники міської влади. Насамперед, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко:

– Скільки дітей, юнаків та дівчат долучилися сьогодні до великої та хорошої справи! Приємно, що наша молодь обирає собі корисні та цікаві заняття у вільний від навчання час. Спорт загартовує і душу, і тіло. Переконана, що серед учасників є ті, хто у майбутньому прославить Полтаву, прославить Україну. Щиро бажаю успіхів усім, хто бере участь у встановленні рекорду!

Підтримав учасників і депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов:

– Плавання – це чудовий вид спорту. Якщо займатися ним серйозно, то відкриваєш для себе чимало перспектив. Прикладом для дітей та молоді є Любомир Лемешко. Чимало учасників сьогодні з радістю поспілкувалися з ним, зробили фото на згадку. Добре, коли наші діти, наша молодь рівняється на тих, хто досяг високих результатів. Рівняється і ставить собі такі ж цілі.

Цього дня з нагоди відзначення 55-річчя дитячо-юнацької спортивної школи №3 кращих з кращих працівників колективу, а також талановитих юних спортсменів нагородили подяками та грамотами.

Безперервна естафета тривала 13 годин, 45 хвилин та 4 секунд. У ній взяли участь 462 спортсмени: 425 – вихованці школи, 37 – спортсмени категорії «Мастерс». Рекорд зафіксувала та занесли до Національного реєстру рекордів України.

Довідково:

У 2019 році на потреби школи з міського бюджету додатково виділено 630,5 тис.₴ Ці кошти передбачені на закупівлю спортивного обладнання (тренажери, спортінвентар), а також на придбання спортивної форми. Останнє велике прибдання обладнання та інвентарю було у 2012-2013 роках після реконструкції басейну.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/05/u-poltavi-vstanovyly-cherhovyy-rekord-ukrainy-naymasovishyy-estafetnyy-zaplyv-dystantsiieiu-55-kilometriv-foto/”

Вход

Меню пользователя

 

Казалось бы, что общего имеет Политика и Культура, две диаметрально противоположные стороны нашей жизни? Нам удалось доказать — они невозможны друг без друга. Сайт Пик Инфо — тому яркое подтверждение. Нам удается грамотно и трезво сочитать новости как политики, так и культуры. И делать это так, чтоб было интересно всем и каждому.
Конечно, среди деятелей культуры много тех, кто решился уйти в политику. Среди политиков, правда, гораздо меньше людей, кто уходит в культуру. Но это временное явление, явление пока еще слабого государства. Но по сути, политика — такой же шоу-бизнес, как и массовая культура. Потому сайт Пик Инфо — это новости политического шоу-бизнеса. Без купюр, только о самом важном и самом замечательном.