• Кабмин создал Государственную регуляторную службу

    ГРС возглавляет председатель, который назначается на должность и освобождается от должности Кабмином по представлению Премьер-министра.Кабинет министров Украины снова создал Государственную регуляторную службу, реорганизовав Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства. Об этом говорится в постановлении Кабмина №724 от 24 декабря, передает УНН."Образовать Государственную регуляторную службу Украины, реорганизовав путем преобразования Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства", - говорится в документе. Также правительство утвердило положение о Государственной регуляторной службе и признало утратившим силу постановление об утверждении положения о Государственной регуляторной службе Украины от 20 августа 2014 года.

    Опубликовано 08.01.2015 10:15 Подробнее ...

Телеміст між каналами "NewsOne" та "Россия 24" скасовано завдяки громадськості та реакції українців, - Княжицький


Таку думку висловив Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький в ефірі одного з українських телеканалів

Він зазначив: цей "телеміст", який мав відбутися – це пропагандистська акція, запланована російським державним каналом та каналом NewsOne, який контролюється росіянами. Це акція, яка була покликана ствердити путінський наратив про “один народ”. Об этом сообщает smi-govoryt.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Тому обурення українського суспільства було цілком природнім і закономірним. Я не вірю в те, що хтось погрожував людям, які працюють на NewsOne. І не вважаю, що це журналісти. Це російські пропагандисти. Я вітаю те, що цей “телеміст” скасований у тому числі, завдяки громадськості та реакції українців", — сказав Княжицький.

Він також підкреслив: і влада, і опозиція, не зважаючи на політичні погляди мають об’єднуватися у справах української Незалежності. Скасування "телемосту" — позитивний приклад такого об’єднання.

Також Княжицький прокоментував двомовне звернення президента Зеленського стосовно цієї ситуації.

"Мене дещо здивувала реакція Володимира Зеленського. З одного боку він засудив цей "телеміст" і абсолютно вірно вказав на те, що це робиться ворогами України. Але, разом з тим, записав двомовне звернення, протиставляючи українців в Україні: тих, хто говорить українською і тих, хто українську ще не вивчив", — сказав Голова парламентського Комітету.

Нагадаємо, 7 липня стало відомо, що канал NewsOne, пов’язаний з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком планував 12 липня влаштувати телеміст з кремлівським телеканалом "Росія". Ця новина викликала обурення українського політикуму та суспільства. В понеділок, 8 липня, Телеканал NewsOne на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про скасування "телемосту", заявивши про «погрози фізичної розправи стосовно журналістів".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/telemist_mizh_kanalamy_newsone_ta_rossyya_24_skasovanyy_zavdyaky_gromadskosti_ta_reakciyi_ukrayinciv_knyazhyckyy”

Вход

Меню пользователя

 

Казалось бы, что общего имеет Политика и Культура, две диаметрально противоположные стороны нашей жизни? Нам удалось доказать — они невозможны друг без друга. Сайт Пик Инфо — тому яркое подтверждение. Нам удается грамотно и трезво сочитать новости как политики, так и культуры. И делать это так, чтоб было интересно всем и каждому.
Конечно, среди деятелей культуры много тех, кто решился уйти в политику. Среди политиков, правда, гораздо меньше людей, кто уходит в культуру. Но это временное явление, явление пока еще слабого государства. Но по сути, политика — такой же шоу-бизнес, как и массовая культура. Потому сайт Пик Инфо — это новости политического шоу-бизнеса. Без купюр, только о самом важном и самом замечательном.