• Кабмин создал Государственную регуляторную службу

    ГРС возглавляет председатель, который назначается на должность и освобождается от должности Кабмином по представлению Премьер-министра.Кабинет министров Украины снова создал Государственную регуляторную службу, реорганизовав Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства. Об этом говорится в постановлении Кабмина №724 от 24 декабря, передает УНН."Образовать Государственную регуляторную службу Украины, реорганизовав путем преобразования Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства", - говорится в документе. Также правительство утвердило положение о Государственной регуляторной службе и признало утратившим силу постановление об утверждении положения о Государственной регуляторной службе Украины от 20 августа 2014 года.

    Опубликовано 08.01.2015 10:15 Подробнее ...

4 фільми, які вразили Олега Сенцова за останніх п’ять років

Олег Сенцов назвав 4 фільми, які він переглянув під час ув’язнення

Колишні політичні в’язні Олег Сенцов та Олександр Кольченко взяли участь у запланованій пресконференції. Талановитий режисер не уникнув питання про сучасні фільми, які він може порекомендувати іншим глядачам. Об этом сообщает ПРОТЕСТ со ссылкой на СМИ.

У розмові з журналістами Олег Сенцов зізнався, що за час ув’язнення він не мав змоги дивитись кінострічки. За всі 5 років перебування у російських тюрмах українцю вдалось переглянути 4 фільми, які його вразили. Усі кінострічки – вітчизняного та російського виробництва.

"Плем’я", 2014

Перша кінострічка, яка вразила режисера – "Плем’я" Михайла Слабошпитського. За словами Олега Сенцова, це було складне завдання втілити у життя непересічний проєкт. Все тому, що у центрі сюжету – підлітки з вадами слуху, які живуть у спеціальному інтернаті. В закладі діє кримінальне угрупування "Плем’я", до якого вступає новачок Сергій, який згодом закохується та прагне врятувати не тільки почуття, але й життя. Фільм Михайла Слабошпитського знятий без жодної репліки головних героїв.

Так вийшло, що в Ростові-на-Дону, перебуваючи у в’язниці ФСБ, був телевізор. Вночі, хоч це заборонялось, я увімкнув його та побачив програму... Я з першого кадру зрозумів, що це "Плем’я" Михайла Слабошпитського. Я з ним знайомий, але не дуже близько. Знав про цей проєкт, бо завдання в нього було дуже складним: знімати кіно про людей з вадами слуху без сурдоперекладу. Тобто ми не розуміємо, про що вони говорять... Мені сподобалось,
– поділився Олег Сенцов.

Саме цю кінострічку режисер назвав одним з найкращих українських фільмів за останні роки. Такої ж думки і світова спільнота, яка віддала фільму "Плем’я" десятки нагород.

Дивіться трейлер до фільму "Плем’я": відео (18+)

"Левіафан", 2014

Друга кінострічка, яку згадав Олег Сенцов – "Левіафан" режисера Андрія Звягінцева. Фільм розповідає про селище біля Баренцевого моря, яке планують знести для побудови елітного маєтку. За будинок борються головні герої та їхній друг адвокат, які потрапляють у непередбачувані перипетії.

"Дуже сподобалось... Цей фільм мене зачепив", – наголосив Олег Сенцов.

Дивіться трейлер до фільму "Левіафан": відео

"Літо", 2018

Фільм розповідає про маловідомі факти з біографії Віктора Цоя. Події розгортаються влітку 1981 року, коли 19-річний артист знайомиться з Майком Науменком та своєю майбутньою дружиною Наталією. Як проходили перші концерти Цоя та записи його пісень – це може вразити кожного прихильника знаменитого артиста.

Дивіться трейлер до фільму "Літо": відео

"Рай", 2016

Ще одна кіноробота, яка зацікавила Олега Сенцова, був фільм знаменитого режисера Андрія Кончаловського "Рай". Фільм розповідає про емігрантку та учасницю французького Опору Ольгу Каменську, поліцейського Жюля та офіцера Гельмута. Головні герої випадково зустрічаються під час Другої світової війни.

Дивіться трейлер до фільму "Рай": відео

Окрім цього, Олег Сенцов зізнався, що ще під час ув’язнення попросив друзів передати йому записи фільмів, які вони рекомендували б для перегляду. Політичний в’язень отримав 20 кінострічок, однак наразі їх так і не переглянув. А от Олександр Кольченко додав, що багато чув про новий фільм Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді", який він перегляне при нагоді.

Важливо! 10 травня 2014 року Олега Сенцова з активістом Олександром Кольченком заарештували в окупованому Криму. Окупанти звинуватили режисера та активіста у підготовці терактів. Вже за рік Сенцова засудили до 20 років російської колонії суворого режиму, а Кольченку дали 10 років. У 2018 році Сенцов оголосив голодування, вимагаючи звільнити усіх політв’язнів Кремля.

7 вересня 2019 року у рамках обміну полоненими Олега Сенцова, Олександра Кольченка та ще 33 українських бранців Кремля звільнили з полону.


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/oleg_sentsov_ziznavsya_yaki_filmi_yomu_vdalos_podivitis_pid_chas_uvyaznennya_n1203376”

Вход

Меню пользователя

 

Казалось бы, что общего имеет Политика и Культура, две диаметрально противоположные стороны нашей жизни? Нам удалось доказать — они невозможны друг без друга. Сайт Пик Инфо — тому яркое подтверждение. Нам удается грамотно и трезво сочитать новости как политики, так и культуры. И делать это так, чтоб было интересно всем и каждому.
Конечно, среди деятелей культуры много тех, кто решился уйти в политику. Среди политиков, правда, гораздо меньше людей, кто уходит в культуру. Но это временное явление, явление пока еще слабого государства. Но по сути, политика — такой же шоу-бизнес, как и массовая культура. Потому сайт Пик Инфо — это новости политического шоу-бизнеса. Без купюр, только о самом важном и самом замечательном.