• Кабмин создал Государственную регуляторную службу

    ГРС возглавляет председатель, который назначается на должность и освобождается от должности Кабмином по представлению Премьер-министра.Кабинет министров Украины снова создал Государственную регуляторную службу, реорганизовав Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства. Об этом говорится в постановлении Кабмина №724 от 24 декабря, передает УНН."Образовать Государственную регуляторную службу Украины, реорганизовав путем преобразования Государственную службу Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства", - говорится в документе. Также правительство утвердило положение о Государственной регуляторной службе и признало утратившим силу постановление об утверждении положения о Государственной регуляторной службе Украины от 20 августа 2014 года.

    Опубликовано 08.01.2015 10:15 Подробнее ...

Пішов з життя відомий луцький краєзнавець Вальдемар ПясецькийКілька років тому Вальдемар Едвардович Пясецький попрощався з Луцьком, який не був йому рідним (він народився на Рівненщині), але який став йому дорогим як людині та краєзнавцю. Пясецький був тією людиною, дослідження якої з історії міста вже навряд чи хто перевершить. Він був знаковою людиною для Луцька, а у вічність відійшов у містечку біля Гданська, де проживає одна з його дочок (інша мешкає у Франції).

Об этом сообщает Компромат РУ


Покидаючи Луцьк з дружиною через стан здоров’я і похилий вік, Пясецький ще розпродував свою багатющу бібліотеку. Бо збирав кошти на видання книги «Луцьк. Середмістя»… Творчий доробок – майже 400 праць. Вони були опубліковані в наукових збірниках, журналах, газетах України та Польщі. Це дослідження з минувшини Володимира-Волинського, Любомля, Устилуга, Горохова, Порицька, Перемиля, Боремля, Кисилина, Олики, Локач, Сельця.


У 1973 році з’явилася перша розвідка Вальдемара Пясецького про Луцьк. Він дослідив і розповів нам про найважливіші осередки давнього Луцька та його околиць: Верхнього та Окольного замків, Старого міста, Передмістя, Заглушеччини, Градної Гори, Помостич, Хмельника, Волиці, Яровиці, Гнідави, Красного, Кушкаровки, Дворця, Волички над Глушцем та інше. Неоціненним скарбом для волинян є історико-краєзнавчі довідники «Вулиці і майдани Луцька» (автори В. Пясецький та Ф. Мандзюк, 2005р.) та «Пройдімося древнім Луцьком» (2013 р.). Ці книги – своєрідна історія Луцька в його невеличких частинах: вулицях, проспектах, бульварах, майданах. Можна було питати його про будь-яку вулицю старого Луцька, і він знав усі назви вулиці в різні часи, всі обставини її розвитку.


Поляк за національністю, став патріотом історії Луцька. Завдяки його дослідженням чимало родин змогли дізнатися про свої родоводи. Луцьк сумуватиме за Пясецьким.


Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк


Джерело статті: “https://cometa.news/pishov-z-zhittja-vidomij-luckij-kraieznavec-valdemar-pjaseckij/”

 

Казалось бы, что общего имеет Политика и Культура, две диаметрально противоположные стороны нашей жизни? Нам удалось доказать — они невозможны друг без друга. Сайт Пик Инфо — тому яркое подтверждение. Нам удается грамотно и трезво сочитать новости как политики, так и культуры. И делать это так, чтоб было интересно всем и каждому.
Конечно, среди деятелей культуры много тех, кто решился уйти в политику. Среди политиков, правда, гораздо меньше людей, кто уходит в культуру. Но это временное явление, явление пока еще слабого государства. Но по сути, политика — такой же шоу-бизнес, как и массовая культура. Потому сайт Пик Инфо — это новости политического шоу-бизнеса. Без купюр, только о самом важном и самом замечательном.