У Німеччині припинив роботу російський пропагандистський телеканал RT

Читать на русском

У Німеччині припинив роботу російський пропагандистський телеканал RT
У Німеччині припинив роботу російський пропагандистський телеканал RT

Російський німецькомовний пропагандистський телеканал RT DE (Russia Today Deutschland) повністю припинив свою діяльність у Німеччині. Він безуспішно намагався налагодити роботу з 16 грудня 2021 року з трансляцією через супутник та інтернет.

Об этом сообщает Минправда

Про це йдеться на сайті телеканалу. Компанія RT DE Productions, яка постачала з Москви контент сайту новин і телеканалу RT DE, оголосила про припинення журналістської діяльності в Німеччині.

Згідно з офіційно озвученою версією, компанія зіткнулася "з величезним тиском з боку урядів, ЗМІ, корпорацій та інших осіб".

Як відомо, німецькомовний телеканал RT DE був запущений 16 грудня 2021 року з трансляцією через супутник та інтернет. На сайті RT DE було зазначено, що цілодобове мовлення в Німеччині розпочато за ліцензією на кабельне та супутникове мовлення, видане у Сербії. Проте вже через тиждень після запуску, 22 грудня, канал було знято з мовлення через європейські супутники Європейським оператором супутникового зв’язку на запит німецького медіарегулятора федеральних земель Берлін і Бранденбург (MABB).

Пізніше, 2 лютого 2022 року, Комісія з ліцензування та нагляду (ZAK) заборонила мовлення RT DE у Німеччині, пояснивши це рішення тим, що телеканал не має ліцензії на трансляцію в країні, необхідну відповідно до чинного "Державного закону про модернізацію положення про ЗМІ" у Німеччині" і тому "не може посилатися на жодний інший легітимний європейський дозвіл".

Источник: Растрига
Новости
Резонанс