Ігор Кондратюк: Російський народ не піде проти українського? Ще й як піде!

Ігор Кондратюк: Російський народ не піде проти українського? Ще й як піде!

У них в голові — пропагандистські вавки від чекістських брехливих казок про "Бендеру" і "бендеровців", "Україна — не країна", "Україну придумав Ленін", "мишебрат’я" — і вони ой як підуть воювати, лише почують наказ Х@йло-фюрера!

Об этом сообщает Компромат СНГ


""Російський народ не піде проти українського" — мовив З. на Мюнхенській безпековій конференції. Ще й як піде! Думаю, ця фраза Президента — суто дипломатична, бо вона ніяк не корелюється з печальною і ганебною дійсністю: російський народ в переважній масі своїй з березня 2014-го року жує соплі радості від того, що його держава вкрала Крим і розв’язала підлу війну проти України. Бо вкрасти і вбити — це ж "такая лєпота" "а-ля рюс"...


Російському народу глибоко пофіг ця війна на Донбасі, смерті українців Донецька та Луганська та військових ЗСУ. У них в голові — пропагандистські вавки від чекістських брехливих казок про "Бендеру" і "бендеровців", "Україна — не країна", "Україну придумав Ленін", "мишебрат’я" — і вони ой як підуть воювати, лише почують наказ Х@йло-фюрера!


А потім, після поразки у цій ганебній війні, будуть привселюдно каятися. Як каялися німці після розгрому капітуляції гітлерівської Німеччини (не всі: декого повісили без каяття). "Ми же нє зналі, што нам врут" — будуть казати росіяни потім, і спалювати на вулицях своїх міст портрети тих "єдиноросів", які виживуть...


Історія Європи може повторитися гігантським смертельним фарсом, але вже у виконанні імперців-рашистів.


Тримаємо стрій і підтримуємо ЗСУ.


Путін — вбивця! Росія не пройде!


Слава Україні! Героям слава!


P.S. На фото — ображені Версальським договором німці, які повірили бісноватому фюреру про їхні "ісконні" землі на сході Європи. А потім вони, покидьки, — каялися. Але мільйони їхніх жертв вже його не почули..." – пише Кондратюк.

Источник: Тема РУНовости
Резонанс